Nasza firma oferuje profesjonalną i kompleksową konserwację i restaurację dawnych mebli.

Meblami zajmujemy się z pasją.

Stan mebli ma duże znaczenie dla ich wartości, funkcjonalności, jak również dla estetyki wnętrz. Dlatego też zwracamy szczególną uwagę, aby nasze produkty i prace renowatorskie były najwyższej jakości, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających miłośników i pasjonatów antycznych mebli. Powierzając nam swoje meble możesz być pewien, że są bezpieczne w rękach profesjonalnych renowatorów.

Zapewniamy pomoc i zaangażowanie na każdym etapie prac. Wiemy, że antyki posiadają wysoką wartość, i nie chodzi tu tylko o wartość finansową, ale często sentymentalną. Są to często pamiątki rodzinne, których nie da się zastąpić.


Mamy świadomość, że każdy mebel ma wyjątkowy i często rzadko spotykany charakter, dlatego do wycen prac podchodzimy indywidualnie.

Począwszy od szczegółowych ustaleń dotyczących renowacji np. dobór odpowiedniej kolorystyki, wyboru odpowiedniego wykończenia (wosk, politura itp.), po szacunkową wycenę a kończąc na dostawie do klienta.

Dzięki naszym realizacjom wiele pomieszczeń zyskało nowy wygląd, ponieważ meble z duszą tworzą wyjątkowy klimat.


Meble
na indywidualne
zamówienie

Nasza firma zajmuje się również poszukiwaniem mebli na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu klient nie traci cennego czasu tylko czeka, aż mebel już po renowacji, zostanie bezpiecznie dostarczony. Jest to proces czasochłonny, i wymaga dużo cierpliwości, jednak gwarantujemy satysfakcję końcową.

Oferujemy także dostawę na terenie całej Polski. Dzięki temu nie tylko mają Państwo pewność, że meble będą bezpiecznie dostarczone, ale także będzie możliwość ustalenia dogodnego terminu dostawy.


Zapraszamy zatem do składania zamówień mailowo bądź telefonicznie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.


Koszyk