Od wielu lat meble antyczne są naszą pasją.

To właśnie miłość do antyków sprawia, że każdy dzień jest niezwykły, a nawet i tajemniczy. Nigdy nie wiemy, jakie niezwykłe dzieło rąk pracy ludzkiej będzie nam dane oglądać. Bo meble to nie tylko drewno, to także historia minionych pokoleń, która przetrwała właśnie w nim dziesiątki, a nawet i setki lat.

Do każdego mebla podchodzimy indywidualnie.

Niczym Sherlock Holmes staramy się dociec, jaką drogę przemierzył nim trafił w nasze ręce. Krok po kroku odkrywamy jego historię, oczywiście pod warunkiem, że nam na to pozwoli.

Sprawdzamy, w jakim stylu i okresie powstał, skąd pochodzi, z czego jest wykonany, czy wszystkie elementy są oryginalne.

Są to wielogodzinne poszukiwania w przeróżnych książkach, katalogach czy stronach internetowych. Gdy już uda się uchylić rąbka tajemnicy zabieramy się za szczegółowe ustalenia dotyczące renowacji.

Jeśli jest to jednak mebel powierzony przez klienta, wtedy wspólnie ustalamy wszystkie szczegóły tak by spełnił on wszelkie oczekiwania.


Na naszym instagramie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.


Koszyk