Transport mebli

Dokonując zakupu mebli należy pamiętać o ich transporcie. Metoda przewożenia antyków, a także ich wnoszenia różni się od dostaw współczesnych mebli i sprzętów. W związku z powyższym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznej dostawy do naszych Klientów.

Oferujemy bezpłatną dostawę zakupionych w sklepie neoantyk.pl przedmiotów i mebli na terenie całej Polski. Każdy obiekt podlega profesjonalnemu zabezpieczeniu i zapakowaniu na czas transportu.


img-transport
Proponujemy dwa rodzaje dostawy:

1. Transport własnym samochodem dostawczym

Czas realizacji do 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty zadatku lub całej kwoty. Termin i przedział godzinowy jest uzgadniany z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Dowóz w przypadku ciężkich mebli nie obejmuje rozładunku oraz wnoszenia do Państwa domu. W przypadku wielogabarytowych i ciężkich przedmiotów, klient na miejscu zobowiązany jest do organizacji odpowiedniej ilości osób do pomocy. W tym wypadku proponujemy, aby skorzystać z usług lokalnych firm zajmujących się przeprowadzkami. Kierowca pomaga z montażem oraz regulacją np. składa i reguluje szafy.

 

2. Przesyłka paletowa

Przesyłka paletowa jest możliwa o ile meble bezpiecznie zmieszczą się na paletę euro o wymiarach 80x120cm. Nie wysyłamy tym sposobem mebli wykończonych politurą szelakową polerowana na wysoki połysk oraz mebli posiadających elementy szklane.


Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt po numerem telefonu 500 600 054 lub biuro@neoantyk.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.


Koszyk