Usługi

Nasza firma oferuje profesjonalną i kompleksową renowację. Stan mebli ma duże znaczenie dla ich wartości, funkcjonalności, jak również estetyki w wnętrzach. Dlatego też zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonywanych prac i oferujemy produkt wysokiej jakości, w nienagannym stanie.


foto do Uslugi


Jeśli mają Państwo meble, które wymagają renowacji to zapraszamy do współpracy. Zapewniamy pomoc i zaangażowanie na każdym etapie prac. Począwszy od wyceny kończąc na dostawie do klienta.Dzięki naszym realizacjom wiele pomieszczeń zyskało na wyglądzie, a mebel z duszą nadał mu niesamowitego klimatu.

Wieloletnia współpraca z renowatorami zaowocowała pięknymi realizacjami dla naszych klientów. Niektóre z nich można zobaczyć w galerii znajdującej się poniżej.

Nasza firma zajmuje się również poszukiwaniem mebli na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu klient nie traci cennego czasu tylko czeka, aż mebel już po renowacji zostanie bezpiecznie dostarczony. Jest to proces czasochłonny, i wymaga dużo cierpliwości, jednak gwarantujemy satysfakcję końcową.

Zapraszamy zatem do składania zamówień mailowo bądź telefonicznie.